Prancūzijos Fecamp uoste iškilmingai atidarytas generalinių krovinių sandėlis „Lietuva“

Spa 07 2009

 
2009 m. spalio 6 dieną Prancūzijos Fecamp uoste iškilmingai atidarytas generalinių krovinių sandėlis „Lietuva“. Šioje ceremonijoje dalyvavo Uosto direkcijos atstovė.
 
2009 m. spalio 6 dieną Fecamp uoste, perkirpus simbolinę juostelę, iškilmingai atidarytas naujas 1000 kv. m ploto generalinių krovinių sandėlis „Lietuva“. Šis uostas turi įdomią tradiciją naujai atidaromus sandėlius pavadinti įvairių šalių, su kuriomis bendradarbiauja arba planuoja bendradarbiauti, vardais. Tokių sandėlių jau yra 12: „Švedija“, „Danija“, „Austrija“, „Norvegija“, Anglija“, „Graikija“ ir kt. šalių pavadinimai.
 
Iškilmingoje sandėlio atidarymo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos ambasadorė Prancūzijoje J. E. Jolanta Balčiūnienė, ambasados ministrė patarėja Lina Terra ir komercijos atašė Rūta Šokaitienė. Į renginį taip pat buvo pakviesta Uosto direkcijos Marketingo skyriaus viršininkė Kristina Gontier.
 
Ceremonijos metu Lietuvos ambasadorė Prancūzijoje J. E. Jolanta Balčiūnienė palinkėjo, kad naujo sandėlio „Lietuva“ atidarymas prisidėtų prie Klaipėdos ir Fecamp uostų tolesnio bendradarbiavimo.
Minėto uosto delegacija Klaipėdos uoste lankėsi š. m. birželio 1 d., siekdama susipažinti su Klaipėdos uostu bei aptarti trąšų gabenimo per Klaipėdos uostą potencialą.
Taip pat vienas iš vizito tikslų buvo aptarti galimybes surengti regatą tarp Prancūzijos ir Pabaltijo šalių. Minėtos regatos preliminari data įvardijama 2012 metai.
 
Daugiau informacijos apie Fecamp uostą www.fecamp-bolbec.cci.fr.
 
 
 
 
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Marozaitė,
tel. 499 708, mob. 8 615  30536

Prancūzijos Fecamp uoste iškilmingai atidarytas generalinių krovinių sandėlis „Lietuva“

Susijusios naujienos

Susijusių naujienų nerasta
Skip to content